برگزاری آیین تکریم و معارفه معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر/ انتخاب معاون جدید با 20 سال سابقه خدمت در نوار ساحلی کشور و استان بوشهر

برگزاری آیین تکریم و معارفه معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر/ انتخاب معاون جدید با 20 سال سابقه خدمت در نوار ساحلی کشور و استان بوشهر
در آئینی با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و شماری از کارشناسان آیین تکریم و معارفه معاون فنی و مهندسی این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، در این آیین از چهار سال و چهار ماه تلاش علیرضا نوبرانی معاون فنی و مهندسی اداره کل تجلیل و عباس محمدصادقی با ۲۰ سال سابقه در پروژه‌های زیرساختی دریایی در نوار ساحلی کشور بویژه استان بوشهر به عنوان سرپرست این معاونت معارفه شد. 
 
محمدشکیبی نسب در این آیین اظهار داشت: مهندس نوبرانی در دوره تصدی معاونت فنی و مهندسی اقدامات بسیار ارزشمندی برای توسعه زیرساخت های استان انجام دادند و امیدواریم در ادامه مسیر خدمتی خود نیز همواره موفق و سربلند باشند. 
 
وی افزود: به سهم خود و کارکنان این اداره کل قدردان تلاش‌های شبانه روزی مهندس نوبرانی هستم و امیدواریم و در سنگر جدید خدمت خود نیز نگاه و حمایت‌های همیشگی را از بنادر استان بوشهر دریغ نکند. 
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد:  مهندس محمدصادقی سرپرست معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ۲۰ سال از دوران خدمتی خود را در هلدینگ قرارگاه خاتم و توسعه زیرساخت های دریایی بنادر استان بوشهر و یک سال نیز در سازمان بنادر و دریانوردی خدمت کردند. 
 
شکیبی نسب خاطرنشان کرد: وی با شناخت و تسلط لازم بر پروژه های زیرساختی در بنادر استان بوشهر بدون تردید می تواند منشاء خدمات شایان و ارزشمندی برای ساحل نشینان هم استانی باشد. 
 
وی در پایان یادآور شد: امید است سرپرست معاونت فنی و مهندسی با بهره گیری از خرد جمعی، توان و تخصص کارشناسان اداره کل و تداوم مسیر خدمات شایسته علیرضا نوبرانی تعریف پروژه عمرانی جدید در بنادر استان بوشهر پیشگام باشد. 
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۱۷
کد خبر : ۶۲,۹۷۵
شبکه اجتماعی