برترین‌های مسابقات فوتسال کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر معرفی شدند

برترین‌های مسابقات فوتسال کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر معرفی شدند
برترین‌های مسابقات فوتسال کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بمناسبت بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، مهدی ایمانی منش رییس هیات فوتبال اداره کل بنادرو دریانوردی استان بوشهر اظهار کرد: در راستای ایجاد روحیه مودت و دوستی و ارتقاء سلامت جسم و روح کارکنان، مسابقات فوتسال گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر، از ۱۶ اردیبهشت ماه تا دوم خردادماه۱۴۰۲، در سالن چند منظوره فرهنگی ورزشی شهدای خلیج فارس برگزار شد.
 
وی افزود: در این دوره از مسابقات هفت تیم از واحد‌های فنی و مهندسی، آتش نشانی( الف)، پیشکسوتان، آتش نشانی (ب)، معاونت دریایی و تعاونی مصرف کارکنان و یگان حفاظت در دو گروه چهار تیم و سه تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان دو تیم فنی و نگهداری و آتش نشانی( الف) به فینال این دوره از مسابقات راه یافتند. 
 
رییس هیات فوتبال اداره کل بنادرو دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: دیشب دوم خردادماه، با حضور مدیرکل، معاونین و جمع کثیری از همکاران در ساعت ۱۹:۳۰ مسابقه رده بندی بین دو تیم پیشکسوتان و یگان حفاظت برگزار گردید که در پایان با نتیجه ۶ بر یک به سود یگان حفاظت به پایان رسید. 
 
ایمانی منش در ادامه خاطر نشان کرد: مسابقه فینال این دوره از مسابقات بین دو تیم واحد فنی و نگهداری و آتش نشانی (الف) برگزار گردید که در پایان با نتیجه ۸ بر صفر به سود آتش نشانی بندر خاتمه و قهرمان این مسابقات مشخص شد. 
 
رییس هیات فوتبال اداره کل  بنادرو دریانوردی استان بوشهر یادآور شد: در پایان از سه تیم نخست این مسابقات با جام قهرمانی تقدیر به عمل آمد. همچنین از تیم تعاونی مصرف به عنوان تیم اخلاق تجلیل شد.
 
گفتنی است، در این دوره از مسابقات، ۹۶ گل از خط دروازه ها عبور کرد و عبدالحسین ظریف آزاد از تیم آتش نشانی (الف) با ۱۶ گل زده به عنوان آقای گل این مسابقات معرفی شد.
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۲۸
کد خبر : ۶۲,۹۶۴
شبکه اجتماعی