مدیرکل و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با عطرافشانی گلزار شهدا به استقبال سالروز آزادسازی خرمشهر رفتند

مدیرکل و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با عطرافشانی گلزار شهدا به استقبال سالروز آزادسازی خرمشهر رفتند
همزمان با فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، مدیرکل و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با عطرافشانی گلزار شهدا به استقبال این مناسبت رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، محمدشکیبی نسب در این آیین با تبریک فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: این رویداد تاریخی و غرورآفرین نقطه عطفی در هشت سال دفاع مقدس است که منجر به روحیه و انگیزه مضاعف رزمندگان در خط مقدم نبرد شد.
وی افزود: هشت تن از کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز در عملیات بیت المقدس حضور داشتند که این افتخاری ارزشمند و ماندگار برای این اداره کل محسوب می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: فرارسیدن سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر فرصتی است تا ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان و ایثارگران ابعاد این عملیات غرورآفرین برای نسل امروزی بازگو شود.
شکیبی نسب خاطرنشان کرد: بنادر بوشهر و خرمشهر از حیث نقش آفرینی در دفاع مقدس نقشی مشابه و راهبردی داشتند و اکنون نیز در ادامه این مسیر روشن بخوبی در خط مقدم اقتصادی پیشگام شدند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر یادآور شد: عزت امروز ایران و ایرانی را باید مدیون خون شهیدانی بدانیم که در راه امنیت و آسایش جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و لحظه ای از ایثار و فداکاری عقب ننشستند.
مدیرکل و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این آیین با اهدا شاخه های گل به مقام شامخ گلزار شهدا ادای احترام کردند.
پیش از این آیین نیز مراسم زیارت عاشورا در نمازخانه اداره کل برگزار شد.


گلزار
گلزار
گلزار گلزار


۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۱۱
کد خبر : ۶۲,۹۴۲
شبکه اجتماعی