گشت‌‏های دریایی سواحل بوشهر در نوروز تعطیل است

گشت‌‏های دریایی سواحل بوشهر در نوروز تعطیل است
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در سال جدید برای دومین نوروز متوالی گشت دریایی سواحل این استان به دلیل شرایط کرونایی تعطیل است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر حجت خسروی روز چهارشنبه در گفت و گو با رادیو بوشهر افزود: با توجه تصمیم ‏های لحاظ شده امسال شناورها و قایق‌ها هیچگونه فعالیت گردشگری تفریحی در استان بوشهر نخواهند داشت.
وی بیان کرد: اما امسال با وجود تمام تمهیدات انجام شده بخاطر شرایط خاص ناشی از کرونا گشت ‏های دریایی در سواحل استان بوشهر انجام نمی‏‌شود.
خسروی ادامه داد: دراین زمینه و با هدف حفظ سلامت همشهریان و هم استانی‏ ها مقرر شده هیچگونه فعالیت گردشگری و تفریحی دریایی انجام نگیرد.
وی افزود: یک سری قایق ‎ها نیز در سواحل بوشهر هستند که در عمده ایام سال فعالیت دارند که با دریابایی هماهنگی لازم انجام شده تا از فعالیت آنها جلوگیری شود.
خسروی اظهار داشت: باتوجه به اینکه در ایام عید نظارتی بر فعالیت قایق ‎ها وجود ندارد به طور طبیعی ایمنی تردد آنها نیز پایین است که شهروندان باید در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشند تا سلامت آنها به خطر نیفتد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۲۳:۱۰
کد خبر : ۵۳,۶۹۵
شبکه اجتماعی