مانورعملیاتی اطفائ حریق در بندر بوالخیر

مانورعملیاتی اطفائ حریق در بندر بوالخیر
معاون بندری و امور اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام مانور عملیاتی اطفائ حریق در بندر بوالخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی،  محمد شکیبی نسب معاون بندری و امور اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: در راستای ارتقاء سطح توان نیروهای عملیاتی در بنادر استان به هنگام بروز حریق و حوادث احتمالی ،مانور عملیاتی اطفاء حریق در بندر بوالخیر برگزار شد.

وی افزود: آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر سالانه با برگزاری دوره های آموزشی و انجام مانورهای متعدد منطبق با استاندارد های روز بین المللی، ضمن حفظ آمادگی سعی در ارتقای هرچه بیشتر تیم های عملیاتی و ستادی خود دارد.

محمد شکیبی نسب در خصوص اهداف این مانور، عنوان کرد: از جمله اهدف این مانور میتوان به بررسی عملکرد فرماندهی در هنگام شرایط اضطراری، بررسی تجهیزات و مواد مورد استفاده در عملیات، شناسایی و ارزیابی ریسک های موجود در محل حادثه و بررسی تجهیزات حفاظت فردی نیروهای در گیر در عملیات اشاره کرد.

معاون بندری و امور اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اضافه کرد: آتش نشانان و کلیه تیم های درگیر در این مانور با انجام موفقیت آمیز مراحل مختلف سناریوی طراحی شده، مانور را در زمان مقرر به پایان رساندند.

وی اظهار داشت: در انجام این مانور قسمت های گارد ، HSE ، عملیات بندری، اداره ایمنی و حفاظت دریایی همکاری تنگاتنگی با آتش نشانی داشتند.

۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۸
کد خبر : ۵۰,۵۷۲
شبکه اجتماعی