بازدید معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از بندر بوشهر

بازدید معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از بندر بوشهر
مهندس کوهساری، عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، از بندر بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس فرهاد کوهساری، معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه بازدیدهای خود از بنادر، به منظور بررسی وضعیت مسائل و موارد اقتصادی و بندری ، از بندر بوشهر بازدید کرد.

 در این بازدید که سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، معاونین و تعدادی از روسای ادارات امور بندری و اقتصادی اداره کل نیز حضور داشتند ، کوهساری معاون بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با حضور در محوطه های عملیاتی ،کانال دسترسی بندر بوشهر و همچنین پایانه کانتینری مجتمع بندری نگین ،نیروگاه برق، پا یانه صادرات و ترانزیت از نزدیک  موارد را مورد بررسی قرار دادند.

معاون بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه این بازدید گفت: امروزه بنادر به عنوان دروازه های اصلی ورودی و خروجی کالا در هر کشور محسوب می شوند و عملکرد مناسب و کارایی بالای آنها می تواند در شکوفایی اقتصاد کشورها نقش بسیار تعیین کننده ای داشته باشد.

کوهساری افزود:دسترسی بنادر به شبکه حمل و نقل ترکیبی و ایجاد زیرساخت های حمل و نقل مناسب در پسکرانه ها، نقش بسزایی در تسهیل و تسریع عملیات بنادر ایفا می کند و در حقیقت  عملکرد مطلوب بنادر در گرو وجود یک زنجیره لجستیکی متناسب با توان و ظرفیت تخلیه و بارگیری است.

گفتنی است، در ادامه جلساتی با مدیران عامل شرکتهای توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و تعاونی کاربران بوشهر بمنظور تعیین و تکلیف قراردادهای مربوطه برگزارشد.


۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸
کد خبر : ۵۰,۳۰۴
شبکه اجتماعی