در سال جهش تولید:

بندر دیلم مهیای صادرات سیمان به کشور کویت شد

بندر دیلم مهیای صادرات سیمان به کشور کویت شد
رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: با ظرفیت سنجی صورت گرفته، این بندر برای نخستین بار مهیای صادرات سیمان به کشور کویت است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، عبدالله رئیسی در اینباره افزود: در پی درخواست مسئولان شرکت سیمان بهبهان که با ظرفیت تولید روزانه 2 هزار و 500تن سیمان متقاضی صادرات ا ین محصول به کشور کویت با استفاده از ظرفیت بندر دیلم بودند، نشستی بین طرفین برگزار و موضوعات مورد بررسی قرار گرفت.

رئیسی عنوان کرد: در این جلسه مسئولان این شرکت  تقاضای خود را مبنی بر  صادرات ماهانه 20 هزارتن سیمان به کویت را از بندر دیلم اعلام نمودند که توجه به فراهم بودن زیر ساخت های لازم در بندر دیلم،  تحقق این مهم  با استفاده از  شناورهای 2 هزار تنی امکان پذیر خواهد بود، همچنین بمنظور ارائه خدمت هر چه بیشتر و بهتر  بررسی ها جهت بکارگیری شناورهای با تناژ بالاتر نیز در بندر دیلم در دستور کار قرار دادیم.

رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم تاکید کرد: در سالی که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده بخش مهمی از این رسالت در حوزه صادرات است که در این زمینه اداره بندر دیلم از تمام ظرفیت خود برای خدمت دهی به تولیدکنندگان استفاده خواهد کرد.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۴
کد خبر : ۵۰,۱۵۸
شبکه اجتماعی