دو عملیات امداد پزشکی در آبهای استحفاظی استان بوشهر

دو عملیات امداد پزشکی در آبهای استحفاظی استان بوشهر
با اقدام به موقع شناور های ناجی 2 و ناجی 9 ،عملیات امداد رسانی به خدمه های دو موتور لنج صیادی در آبهای استان ، با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، محمد قاسمی معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: در پی اعلام اضطرار شناور یاد شده به ایستگاه مخابرات دریایی لاور ساحلی مبنی بر مصدومیت یکی ازخدمه (بریدگی شدید در ناحیه گردن )، بلافاصله هماهنگی های لازم انجام شد و شناور ناجی2  از بندر عامری به موقعیت اعزام گردید. 

محمد قاسمی افزود: با رسیدن شناور ناجی 2 به موقعیت موتور لنج صیادی خدمه مصدوم تحویل گرفت  و در اسکله لاور ساحلی   تحویل عوامل اورژانس مستقر بر روی اسکله داد.

 وی اضافه کرد: همچنین در اقدامی دیگر و با اعلام اضطرار از سوی موتور لنج صیادی  که از بوشهر عازم شده بود و در منطقه صیدگاه مشغول فعالیت بود به مرکز فرعی جستجو  و نجات دریایی خارگ مبنی بیماری یکی از خدمه و نیاز فوری به امداد پزشکی،  هماهنگی های لازم بسرعت انجام شد و شناور ناجی9 به موقعیت اعزام گردید

قاسمی عنوان کرد : ناجی 9 با رسیدن به موقعیت موتور لنج مذکور خدمه بیمار را تحویل و در اسکله مروارید خارگ تحویل عوامل اورژانس مستقر بر روی اسکله داد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵
کد خبر : ۴۹,۳۳۹
شبکه اجتماعی