عبدالسعید عباسی خبر داد:

قهرمانی مقتدرانه بندر بوشهر در مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور

قهرمانی مقتدرانه بندر بوشهر در مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور
قهرمانی ورزشکاران بندر بوشهر در دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی، عبدالسعید عباسی دبیر کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت : دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی با حضور ۲۱ تیم از بنادرسراسر کشور و به میزبانی بندر بوشهر برگزار شد.

عباسی افزود: این دوره از مسابقات که با آمادگی کامل تیم های شرکت کننده برگزار گردید، صبح امروز و در دور نیمه نهایی، تیم های بوشهر _ امیرآباد و انزلی _نو شهر به مصاف هم رفتند که درپایان تیمهای بوشهر و انزلی با شکست حریفان خود راهی بازی فینال شدند.

وی اضافه کرد:  در بازی فینال هر دو تیم با ارائه یک بازی خوب و فنی با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم بندر بوشهر توانست با انجام یک بازی بهتر و مقتدرانه عنوان قهرمانی دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور را از آن خود کند.

عباسی همچنین عنوان کرد: محمدرضا گرشاسبی از بندر بوشهر بعنوان فنی ترین ورزشکار و تیم سازمان مر کزی بعنوان تیم اخلاق دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی بنادر کشور معرفی شدند.

دبیر کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: تیم  بندر بوشهر متشکل از اقایان محمد احمدی، کرامت رئیسی و محمدرضا گرشاسبی به سرپرستی عبدالمحمد نادری در این  مسابقات حضور پیدا کردند. 

 

۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۲۰:۰۱
کد خبر : ۴۸,۵۷۸
شبکه اجتماعی