مسابقات ورزشی بنادر کشور به میزبانی بوشهر برگزار می‎شود

مسابقات ورزشی بنادر کشور به میزبانی بوشهر برگزار می‎شود
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و نایب رئیس کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مسابقات ورزشی بنادر کشور در رشته های فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، قایقرانی و شنا به میزبانی بندر بوشهر برگزار می‎شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و  دریانوردی استان بوشهر، مهران روایان در این رابطه اظهار داشت: کسب عناوین برتر تیمی  در بسیاری از مسابقات سراسری بنادر و همچنین رضایت از نحوه میزبانی در سنوات گذشته باعث شد تا میزبانی این دور از مسابقات به بوشهر واگذار شود.
 
وی بیان کرد: مسابقات والیبال از تاریخ 21 تا 25 آبان و فوتبال از پنجم تا 11 آذرماه برگزار می شود.
 
 
راویان ادامه داد: مسابقات  شنا و قایقرانی آقایان از 19 تا 22 آذر و بانوان در رشته های یاد شده از 26 تا 29 آذر ماه آذر به ترتیب در  استخر کوثر و کمپ قایقرانی دهکده گردشگری بوشهر و برگزار می شود.
 
 
وی گفت: 800 مربی و ورزشکار از ۲۲ بندر هفت استان کشور شامل بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، مازندران، گیلان، گلستان و تهران(سازمان مرکزی) در این رقابت ها حضور پیدا می کنند.
 
راویان ادامه داد: در این راستا تجهیز زمین فوتبال و همچنین ساخت اسکله قایقرانی  و ایجاد زیر ساخت‌های برگزاری مسابقات می تواند به عنوان بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی سازمان باشد که سعی خواهیم کرد به بهترین نحو  در بوشهر اجرا شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷
کد خبر : ۴۸,۵۳۵
شبکه اجتماعی