کسب رتبه نخست کشوری توسط بندر بوشهر در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل

کسب رتبه نخست کشوری توسط بندر بوشهر در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: این اداره کل در ارزیابی عملکرد ستاد اجرایی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE در بین بنادر کشور موفق به کسب رتبه نخست کشوری شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، سیاوش ارجمند زاده در این رابطه افزود: تمام موضوع های مدیریت بحران در بحث پیشگیرانه، مدیریت ریسک، برنامه زمان بندی اجرا الزامات، تجزیه و تحلیل حوادث از جمله شاخص های منجر به کسب این موفقیت است.
وی بیان کرد: بهبود مستمر در شاخص های شبه حوادث، شاخص‎های محیط زیست، شاخص ها بهداشت اماکن و همچنین ایمنی اسکله ها، ساختمان، انبارها و شناورهای خدماتی از دیگر موارد تاثیرگذار در اختصاص رتبه نخست کشور در مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE به استان بوشهر است.
ارجمندزاده یادآور  شد: ستاد اجرایی  مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر شامل مدیرکل، معاونان، رئوسای ادارات و کارگروه مدیریت بحران است.
وی اظهار داشت: در هفته پدافند غیرعامل ویژه برنامه های مختلف در اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اجرا شده که از مهم ترین آنها می توان به یک آمادگی جسمانی بانوان، مانور زیستی، آموزش احیا و امداد نجات توسط کارکنان اورژانس و همایش استانی پدافند غیرعامل اشاره کرد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: همزمان با هفته مدیریت بحران نیز همایش مدیریت بحران و همچنین مانور آن در برج اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برگزار می شود
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵
کد خبر : ۴۸,۴۸۵
شبکه اجتماعی