برگزاری مانور عملیاتی اطفاء حریق در بندر بوشهر + تصاویر

برگزاری مانور عملیاتی اطفاء حریق در بندر بوشهر + تصاویر
مانور عملیاتی اطفائ حریق و مهار آتش از مایعات قابل اشتعال در فضای بسته کانتینر ، در بندر بوشهر با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی،ایمان زیارتی مسئول آتش نشانی اداره کل بنادر ودریانوردی استان بوشهر در این باره گفت:بمنظور ارتقاء سطح دانش و ارزیابی توان عملیاتی نیروهای آتش نشانی درمقابله با حریق و حوادث احتمالی ،مانور عملیاتی اطفاء حریق و مهار آتش سوزی مایعات قابل اشتعال در فضای بسته کانتینر در محوطه عملیاتی اداره کل  انجام شد.

زیارتی افزود :آتشنشانان در این مانور با نکاتی از قبیل دستیابی به حریق در اماکن سرپوشیده ، آموزش در نحوه عملکرد نیروی آتش نشانی در شرایط مهار آتش از مایعات قابل اشتعال در فضای کانتینر و جلوگیری از گسترش حریق و سرایت به کالاهای همجوار  آشنا شدند.

وی اظهار داشت : بروز بودن ملزومات و نیروهای  آتش نشانی با استانداردهای بین المللی از اهداف جدی آتش نشانی اداره کل  می باشد که با برگزار ی دوره های آموزشی و انجام مانورهای متعدد دوره ای، در تحقق این امر مهم هستیم. 

مسئول آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اشاره کرد: آتش نشانان این مانور را طبق سناریوی طراحی شده و در زمان مقرر و همچنین با رعایت تمامی اصول و استانداردهای لازم با موفقیت به پایان رساندند.

زیارتی اضافه کرد: در انجام این مانور یگان حفاظت بندر ، HSE ،  امور بندری ، روابط عمومی، تجهیزات بندری شرکت سینا و حراست بندر نیز  همکاری تنگاتنگی با آتش نشانی داشتند

 

 
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 14
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 13
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 9
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 8
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 7
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 6
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 3
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 12
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 11
مانور اطفا حریق در بندر بوشهر 10

۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
کد خبر : ۴۶,۷۵۹

شبکه اجتماعی