آیین تجلیل از فعالین نماز در بندر بوشهر

آیین تجلیل از فعالین نماز در بندر بوشهر
با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیین تجلیل از فعالین نماز در اداره کل بنادر و دریانوردی استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، حجه الاسلام اسلامی مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت:همزمان با هفته نماز و طی مراسمی با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از فعالین نماز در این اداره کل تقدیر شد.

وی افزود:همچنین از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای هفته نماز در این اداره کل  همچون سال های گذشته ، مراسم جشن تکلیف فرزندان مکلف پرسنل اداره کل بود  که  در سالن آمفی تئاتر برج بندر صورت گرفت .

مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اضافه کرد: از برنامه های دیگر این حوزه در هفته نماز برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نماز بود  که در پایان به 30 اثرارسالی  جوایز نفیسی اهدا شد.

حجه الاسلام اسلامی اظهار داشت : بمنظور ایجاد فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه و همزمان با هفته نماز ،یک دوره  مسابقه کتابخوانی ( کتاب خانه بهشتی) در اداره کل برگزار شد که در پایان به 5 نفر از شرکت کنندگان که بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند جوایزی اهدا گردید.

 

 هفته نماز 11

هفته نماز 16

هفته نماز 1

 

هفته نماز 4
هفته نماز 2

 

 
هفته نماز 15
هفته نماز 14
هفته نماز 13
هفته نماز 12
هفته نماز 10
هفته نماز 9
هفته نماز 8
هفته نماز 7
هفته نماز 6
هفته نماز 5

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۴۱
کد خبر : ۴۵,۷۲۵

شبکه اجتماعی