پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

آیین تجلیل از فعالین نماز در بندر بوشهر

آیین تجلیل از فعالین نماز در بندر بوشهر
با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیین تجلیل از فعالین نماز در اداره کل بنادر و دریانوردی استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، حجه الاسلام اسلامی مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت:همزمان با هفته نماز و طی مراسمی با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از فعالین نماز در این اداره کل تقدیر شد.

وی افزود:همچنین از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای هفته نماز در این اداره کل  همچون سال های گذشته ، مراسم جشن تکلیف فرزندان مکلف پرسنل اداره کل بود  که  در سالن آمفی تئاتر برج بندر صورت گرفت .

مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اضافه کرد: از برنامه های دیگر این حوزه در هفته نماز برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نماز بود  که در پایان به 30 اثرارسالی  جوایز نفیسی اهدا شد.

حجه الاسلام اسلامی اظهار داشت : بمنظور ایجاد فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه و همزمان با هفته نماز ،یک دوره  مسابقه کتابخوانی ( کتاب خانه بهشتی) در اداره کل برگزار شد که در پایان به 5 نفر از شرکت کنندگان که بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند جوایزی اهدا گردید.

 

 هفته نماز 11

هفته نماز 16

هفته نماز 1

 

هفته نماز 4
هفته نماز 2

 

 
هفته نماز 15
هفته نماز 14
هفته نماز 13
هفته نماز 12
هفته نماز 10
هفته نماز 9
هفته نماز 8
هفته نماز 7
هفته نماز 6
هفته نماز 5

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۴۱
تعداد بازدید : ۱۴۷