برگزاری دوره آشنایی باطراحی و ساخت انواع شناورهای فایبرگلاس و فلزی در بندر بوشهر+ تصاویر

برگزاری دوره آشنایی باطراحی و ساخت انواع شناورهای فایبرگلاس و فلزی در بندر بوشهر+ تصاویر
دوره آشنایی باطراحی و ساخت انواع شناورهای فایبرگلاس و فلزی ، در سالن اداره ثبت و بازرسی شناورها اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، سیاوش ارجمند زاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت:  بمنظور دستیابی کارکنان به دانش تخصصی و به روز و ارتقائ سطح علمی و افزایش کارایی آنان،  دوره آشنایی با طراحی و ساخت انواع شناورهای فایبرگلاس و فلزی  در سالن اداره ثبت و بازرسی شناورها برگزار شد.

ارجمند زاده افزود: در این دوره 48 ساعته که با تدریس مهندس قادری از کارشناسان اداره ثبت و بازرسی شناورها صورت گرفت ،شرکت کنندگان ضمن آشنایی با تاریخچه دریانوردی و کشتی سازی در ایران، با نحوه طراحی، ساخت و تعمیر انواع شناورهای فایبرگلاس و طراحی، ساخت و تعمیر انواع شناورهای فلزی منطیق با قوانین و کنوانسیون های بین المللی دریایی   شاملsolas، marpol، load line، tonage measurement  آشنا شدند.

وی اضافه کرد: در پایان دوره نیز به جهت آشنایی هر چه بیشتر شرکت کنندگان  با صنایع شناورسازی،  از دو شرکت دلوار کشتی و صنایع دریایی ایران(صدرا) بازدید بعمل آمد

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اشاره کرد : در این بازدید حاضرین ، ضمن آشنایی با کلیه امکانات و تجهیزات کارگاههای ساخت و تعمیر شناورهای فایبرگلاس و فلزی ،  از نزدیک با روند ساخت و تعمیر شناور آشنا شدند.

 

دوره آموزشی آشنایی با ساخت شناورهای فایبر گلاس و فلزی 1دوره آموزشی آشنایی با ساخت شناورهای فایبر گلاس و فلزی 7
دوره آموزشی آشنایی با ساخت شناورهای فایبر گلاس و فلزی 6
دوره آموزشی آشنایی با ساخت شناورهای فایبر گلاس و فلزی 5
دوره آموزشی آشنایی با ساخت شناورهای فایبر گلاس و فلزی 4دوره آموزشی آشنایی با ساخت شناورهای فایبر گلاس و فلزی 8

 

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷
کد خبر : ۴۵,۴۶۴

شبکه اجتماعی