نمایشگاه بزرگ کتاب در بندر بوشهر، افتتاح شد+ تصاویر

نمایشگاه بزرگ کتاب در بندر بوشهر، افتتاح شد+ تصاویر
با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهرنمایشگاه بزرگ کتاب در لابی ساختمان برج بندر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی، سیاوش ارجمند زاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر دراینباره گفت:بمنظور ترویج و رشد  فرهنگ مطالعه و بهرمندی هرچه بیشتر و بهتر پرسنل اداره کل و همچنین عموم شهروندان از این موهبت، نمایشگاه کتاب در لابی ساختمان برج بندر افتتاح شد.
ارجمند زاده افزود : اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهردر راستای انجام وظایف اجتماعی خود بهرمندی از این نمایشگاه را به همراه تخفیفات قائل  شده برای عموم مردم نیز لحاظ نموده تا علاقمندان بتوانند از مزیت های این نمایشگاه همچون پرسنل این اداره کل برخوردار باشند.
وی بیان کرد : کتاب و فرهنگ کتابخوانی در جامعه به عنوان یک ابزار موثر در توسعه قلمداد میشود از این رو این اداره کل  و در طول سال  مبادرت به برگزاری چنین نمایشگاه هایی می نماید.
ارجمند زاده اضافه کرد : یکی از اهداف برگزاری چنین نمایشگاه هایی دسترسی آسان به کتاب و ایجاد انگیره و رغبت مطالعه درربین پرسنل  اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و عموم شهروندان است .

گفتنی است ، این نمایشگاه بمدت یک هفته از ساعت 8 صبح الی 16 در لالبی ساختمان برج اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برقرار میباشد.

 


نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 12
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 10
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 9
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 8
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 6
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 5
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 4
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 3
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 2
نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 1نمایشگاه کتاب بندر بوشهر 7

 

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵
کد خبر : ۴۴,۸۸۶

شبکه اجتماعی