آتش‌سوزی شناور خدماتی در عسلویه، مهار شد

آتش‌سوزی  شناور خدماتی در عسلویه، مهار شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آتش‌سوزی در شناور خدماتی علی ۲۰ در آبهای خلیج فارس در عسلویه خبرداد و گفت: پس از اعلام اضطرار و اعزام شناورهای ناجی بنادر و دریانوردی استان بوشهر، ضمن مهار آتش ۹ تن از خدمه شناور یاد شده نجات یافتند.
به گزارش روابط عمومی، سیاوش ارجمندزاده با اشاره به اینکه پایگاه‌های جستجو و نجات دریایی استان بوشهر تمام نقاط ساحلی استان را تحت پوشش دارد اظهار داشت:پایگاه‌های جستجو و نجات دریایی با امکانات و تجهیزات مدرن خدمات رسانی شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به دریانوردان در خلیج فارس هستند.

وی با بیان اینکه با اعلام اضطرار  امدادگران اداره کل بنادر و دریانوردی راهی مکان مورد نظر می‌شوند گفت: خدمات مورد نظر دریانوردان در زمان سانحه و اضطرار  ارائه می‌شود چراکه شناورها با تجهیزات مدرن و پیشرفته در پایگاه‌های جستجو و نجات دریایی استان بوشهر مستقر است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آتش سوزی در شناور خدماتی در آبهای خلیج فارس و اعزام شناورهای امدادی این اداره کل برای یاری رساندن به آنها خبرداد و بیان کرد: فرمانده شناور خدماتی علی 20  بامداد امروز اعلام کمک و اضطرار در آتش سوزی در شناور می‌کند که پس از آن شش شناور امدادی به همراه نیروهای امدادی و متخصص اعزام می‌شوند.

سیاوش ارجمند زاده با بیان اینکه شناورهای امدادی سریعا به منطقه مورد نظر اعزام می‌شوند تصریح کرد: شناور پارمیدا 4 قبل از رسیدن شناورهای امدادی دیگر باتوجه به نزدیک بودن موقعیت 9 نفر از 11 نفر خدمه شناور را نجات می‌دهد.

وی با اشاره به مفقود شدن 2 نفر از مهار شدن آتش‌سوزی در شناور یاد شده خبرداد و افزود:  پس از رسیدن شناورهای اعزامی بلافاصله عملیات اطفا حریق با موفقیت انجام شد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزوود: در حال حاضر آتش مهار شده و شناور بوسیله یدک کش عسلویه 1 درحال یدک کردن شناور مضطر به‌سمت  اسکله عسلویه است.

۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸
کد خبر : ۴۴,۴۴۰

شبکه اجتماعی