یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

فرصت های سرمایه گذاری در مجتمع بندری نگین:

بازدید سرمایه گذاران اتریشی از بندر بوشهر و ظرفیت های مجتمع بندری نگین + تصاویر

بازدید سرمایه گذاران اتریشی از بندر بوشهر و ظرفیت های مجتمع بندری نگین + تصاویر
هیات سرمایه گذار اتریشی از بندر بوشهر ، توانمندیها ،ظرفیت و فرصت های سرمایه گذاری در مجتمع بندری نگین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی، سیاوش ارجمند زاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در ابتدای این دیدار،ضمن تشریح زیر ساختهای تجاری و همچنین طرحهای توسعه ای بنادراستان به ظرفیتهای موجود و فرصتهای سرمایه گذاری در بندر بوشهر به عنوان اصلی ترین بندر تجاری استان اشاره کرد.

ارجمند زاده افزود: طرح توسعه بندر بوشهر و تبدیل آن به یک بندر مدرن و هوشمند، در جزیره نگین خواهد بود که با سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه زیر ساختها و بخش خصوصی درزمینه روبناها و تجهیزات، فرصت بسیار خوبی را برای سرمایه گذارهای داخلی و خارجی مهیا نموده است.

وی عنوان کرد: با ایجاد زیر ساخت ها لازم اعم از آب ،برق،گاز و تلفن در مجتمع بندری نگین که هم اکنون در حال انجام می باشد، ایجاد صنایع ارزش افزوده در پسکرانه ترمینالهای کانتینری و چند منظوره امکان پذیر بوده  و این موضوع در حالیست که برای اولین بار درکشور زیر ساخت ها از جمله اسکله کانتینری با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی ساخته شده است.

سیاوش ارجمند زاده خاطر نشان کرد: عمق تعیین شده برای پای اسکله مجتمع بندری نگین 12 متر هدف گذاری شده تا کشتی هایی با ظرفیت 50 هزار تن بتوانند در آن پهلو بگیرند.

وی اضافه کرد: عملیات لایروبی پای اسکله مجتمع بندری نگین با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان  و با پیشرفت 70 درصدی هم اینک در حال انجام می باشد و تا دو ماه آینده به افتتاح خواهد رسید.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهرتاکید کرد: عملیات لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر نیز با هزینه 150 میلیارد تومان تا پایان سال انجام خواهد شد که با انجام این مهم عمق آن به 10/8 متر خواهد رسید.

ارجمند زاده اظهار داشت : اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر آماده هرگونه همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در راستای  سرمایه گذاری در مجتمع بندری نگین می باشد و این درحالیست که آینده بندر بوشهر بعنوان یک بندر نسل سومی در مجتمع بندری نگین دیده شده است.

 

 
بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 12
بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 11
بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 10
بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 6
بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 5
بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 3
بازدید هیات اتریشی از بندر بوشهر 1

 

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۴۳۹