پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

بازدید معاون وزیر کشور از بندر تجاری بوشهر

بازدید معاون وزیر کشور از بندر تجاری بوشهر
جواد ناصریان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور به همراه استاندار بوشهر از بندر تجاری بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی،در این بازدید مهندس جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، با همراهی استاندار بوشهر و جمعی از مقامات استانی ضمن حضور در برج کنترل ترافیک دریایی بندر بوشهر، از نزدیک در جریان فعالیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفتند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در ابتدای این بازدید ضمن عرض خیرمقدم به مقامات بازدید کننده ، بندر بوشهر را یکی از بنادر تاریخی کشور و با سابقه ای پنج هزار ساله خواند و گفت: پس از انقلاب اولین طرح توسعه بندر بوشهر در اوایل دهه ۷۰ و دومین طرح در دهه ۸۰ انجام شد و امروز  با جدیت پیگیر اجرای طرح توسعه سوم این بندر هستیم.
سیاوش ارجمند زاده افزود: مجتمع بندری نگین  بزرگترین طرح توسعه بندر بوشهر می باشد که با عملیاتی شدن آن  بن بست کنونی بندر بوشهر و محدودیت پسکرانه آن مرتفع خواهد شد تا از همه ظرفیت دریایی بوشهر بهره برداری شود.

  مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر  خاطر نشان کرد: در حال حاضر کشتی های با آبخور ۱۰,۵ متر و ظرفیت ۳۰ هزار تن امکان تردد به بندر بوشهر را دارند و امید داریم با اجرایی شدن طرح توسعه جدید در مجتمع بندری نگین این ظرفیت نیز ارتقاء یابد.
 

 
بازدید معاون وزیر کشور از بندر بوشهر 2
بازدید معاون وزیر کشور از بندر بوشهر 1

۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶
تعداد بازدید : ۳۵۳