پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی: توسعه گردشگری دریایی رویکرد جدی سازمان بنادر است+ گزارش تصویری

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی: توسعه گردشگری دریایی رویکرد جدی سازمان بنادر است+ گزارش تصویری
محمد راستاد در آیین معارفه مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان بوشهر که با حضور مهندس گراوند استاندار بوشهر ،مدیران دستگاه های اجرایی و کارکنان بندر بوشهربر گزار شد، گفت: توسعه گردشگری دریایی رویکرد جدی این سازمان برای سواحل شمالی و جنوبی کشور است.
به گزارش روابط عمومی ادره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ،افزود: در این راستا مکانیزم های حمایتی ویژه برای سرمایه گذاران بخش خصوصی تعریف شده است.
وی بیان کرد: برای تحقق این مهم نیاز است که طرح های مناسب توسعه زیرساخت های گردشگری در استان های ساحلی تعریف شود که در این راستا تسهیلات اعطایی  سازمان بنادر کمک بسیار خوبی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
راستاد افزود: در استانی مانند بوشهر که در زمستان و عید نوروز پذیرای جمعیت قابل توجهی از گردشگران هستند باید با استفاده از ظرفیت های جدید ایجاد شده اتفاق جدیدی رقم بخورد.
وی تاکید کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز در راستای رسالت سازمانی خود باید ارتباط مستقیم خود با مشتریان خدمات بندری و صاحبان کالا را حفظ و تقویت کند.
راستاد یادآور شد: در بستر ارتباط مستمر با مشتریان بندری است که می توانیم بخوبی مشکلات را شناسایی و در جهت رفع آن ها گام برداریم.
وی گفت: در جهت تخفیف هزینه های بندری نیز باید گام اساسی برداشته شود تا بوشهر برای نقش آفرینی در حوزه حمل و نقل دریایی کشور بتواند ظرفیت رقابت پذیری خود را افزایش دهد.
راستاد عنوان کرد: بندر بوشهر بعنوان بندری که کشتی های اقیانوس پیما به آن می آید باید بیش از پیش در حوزه حمل و نقل دریایی کشور نقش آفرین باشد.
وی گفت: همچنین باید یک برنامه ریزی ویژه برای نگهداری مناسب و موثر برای زیرساخت ها و تجهیزات داشته باشیم که تحقق این مهم در ارائه خدمات به صاحبان کالا و مشتریان بندر نقش شایانی ایفا می کند.
راستاد افزود: در جهت حفاظت، مهندسی و مدیریت سواحل باید کارگروه مربوطه بصورت منظم شود تا از این طریق هیچ ساخت و سازی بدون تشریفات و گرفتن مجوز مورد نیاز در سطح سواحل احداث نشود.
وی گفت: طرح های توسعه ای بنادر استان بوشهر باید به سرعت تکمیل و بهره برداری از آنها آغاز شود.
راستاد ادامه داد: در این ارتباط همچنین باید شرایطی فراهم شود تا سرمایه گذار مورد نیاز احدث روبناها و فعالیت های ارزش افزودهایی در پسکرانه های مجتمع بندری نگین جذب شود.
وی افزود: این مجتمع بندری با توجه به ظرفیت های فراوانی که دارد باید به یکی از بنادر و توانمند سواحل جنوب کشور تبدیل شود.
راستاد اظهار داشت: در ارتباط با ایمنی دریانوردی ناوگان سنتی این استان باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند.
وی بیان کرد: در این ارتباط شماری شناور آتشخوار در بنادر استان بکارگیری شدند که این رویه همچنان تداوم می یابد.

در ادامه مراسم  از زحمات نورالله اسعدی تقدیر و سیاوش ارجمند زاده بعنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان معرفی شد.

معارفه ارجمند زاده 1

معارفه ارجمند زاده 5
معارفه ارجمند زاده 3
معارفه ارجمند زاده 2

معارفه ارجمند زاده 6
معارفه ارجمند زاده 19
معارفه ارجمند زاده 18
معارفه ارجمند زاده 17
معارفه ارجمند زاده 16
معارفه ارجمند زاده 15
معارفه ارجمند زاده 14
معارفه ارجمند زاده 13
معارفه ارجمند زاده 12
معارفه ارجمند زاده 11
معارفه ارجمند زاده 10
معارفه ارجمند زاده 9
معارفه ارجمند زاده 8

معارفه ارجمند زاده 21
معارفه ارجمند زاده 20

معارفه ارجمند زاده 23
معارفه ارجمند زاده 22

معارفه ارجمند زاده 25معارفه ارجمند زاده 26

معارفه ارجمند زاده 27معارفه ارجمند زاده 28


معارفه ارجمند زاده 31
معارفه ارجمند زاده 30
معارفه ارجمند زاده 29

۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۵۳۳